Україна та Польща єдині в тому, що «Північний потік – 2» несе загрози для Європи, - Зеленський

Північний потік-2

Україна виступає за диверсифікацію джерел енергопостачання, а також енергетичну співпрацю у трикутнику Польща – США – Україна.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Польщі, повідомляє пресслужба президента.

Згідно з повідомленням, Зеленський зазначив, що під час зустрічі обговорювалися питання енергетичної безпеки.

«І тут ми говоримо з Польщею єдиним голосом: «Північний потік – 2» є неприйнятним і несе загрози для всієї Європи», – наголосив він.

«Водночас ми виступаємо за диверсифікацію джерел енергопостачання, а також енергетичну співпрацю у трикутнику Польща – США – Україна», – підкреслив глава України.

«Радує, що торговельно-економічні зв’язки між нашими країнами щороку зростають і зростатимуть у подальшому. Уже зараз Польща є нашим другим найбільшим торговельним партнером у ЄС. Але у потенціалу цієї співпраці немає меж. Тому очікуємо на активний діалог урядів наших країн у рамках Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва. І дуже сподіваємося – я особисто сподіваюся, – що наступне засідання Комісії відбудеться вже найближчим часом. Ми про це говорили з президентом Польщі», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, під час офіційного візиту до Польщі, Зеленський заявив, що готовий дозволити ексгумацію польських поховань в Україні.

загрузка...
загрузка...
Loading...