Україна, Польща і США підписали меморандум про газову співпрацю

Україна, Польща і США підписали меморандум про газову співпрацю, польська сторона розраховує поставляти значні обсяги газу в Україну.

Про це повідомляє Dziennik.pl.

«У суботу канцелярія прем'єр-міністра (Польщі - ред.) підписала меморандум про газову співпрацю між Польщею, США і Україною», - йдеться в повідомленні.

Під час супутньої конференції представник польського уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Петер Наїмський зазначив, що можливість поставок газу в Україну з Польщі відкриється після розширення газового порту в Свіноуйсьце і будівництва газопроводу Baltic Pipe в 2022 році.

«В 2021 року ми зможемо постачати значні обсяги газу в Україну, це буде 6 мільярдів кубометрів на рік», - сказав Наїмський.

Разом з тим він підкреслив, що це стане можливим після будівництва 110 км ділянки газопроводу в Україні, що дозволить доставляти паливо з Польщі.

«Ми - у Польщі - сподіваємося, що польсько-український проект інтерконектора вдасться завершити вчасно», - висловився представник польського уряду.

Раніше повідомлялося, що Україна виступає за диверсифікацію джерел енергопостачання, а також енергетичну співпрацю у трикутнику Польща – США – Україна. 

Loading...