Обвал будинку у Дрогобичі: Родинам загиблих та постраждалим нададуть фінансову допомогу

За рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій родини загиблих та постраждалі під час обвалу будинку у Дрогобичі отримають фінансову допомогу з обласного бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Як інформують у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, родинам загиблих виплатять по 100 тисяч грн, постраждалим мешканцям, які перебувають у медичних закладах з тяжкими тілесними ушкодженням – по 75 тисяч грн, з легкими тілесними ушкодженнями – по 50 тисяч гривень.

Також, як зазначили у департаменті охорони здоров’я, потерпілі забезпечені усією необхідною медичною допомогою. Окрім цього, рішенням вищезазначеної комісії також виділять 125 тисяч грн для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня, о 2:46, у м. Дрогобич Львівської області на вулиці Грушевського, 101, стався вибух, за попередньою інформацією, побутового газу. Згодом під завалами знайшли тіло ще однієї людини.

Внаслідок вибуху у житловому будинку у Дрогобичі повністю зруйновано 7 квартир.

У КП «Управитель ЖЕО» повідомили, що за останні роки скарг щодо технічного стану будівлі не надходило.

Дрогобицька місцева прокуратура додатково внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання своїм службовим становищем співробітниками Дрогобицької міської ради та комунального підприємства при утриманні житлового будинку, що внаслідок спричинило тяжкі наслідки.

Рятувальники заявили, що вибух газу малоймовірний.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на обвал будинку у Дрогобичі, а також дав завдання новому уряду – провести аудит всіх житлових будинків по всій країні та розробити у найкоротший термін програму приведення до належного стану старих і зведення нових.

Рятувальники знайшли під завалами тіла вісьмох загиблих (з них одна дитина).

30 серпня, на Львівщині у Дрогобичі ховали загиблих унаслідок обвалу будинку, який стався у ніч на 28 серпня.

Loading...