Не зовсім ефективна, але чесна: Геращенко оцінив роботу Супрун

ZIK

Не всі дії Уляни Супрун виявились ефективними, до того ж сама вона не могла бути фаховим міністром без належного менеджерського досвіду. Однак, очільниця МОЗ провела потужну роботу, результати її реформ стануть відчутними через кілька років.

Таку думку в ефірі проекту «Інтерв'ю з Литвиненко» на телеканалі ZIK висловив радник міністра МВС Антон Геращенко.

Він наголосив: Уляна Супрун провела «величезну роботу» для викорінення корупційних схем у медицині.

«Її можна звинувачувати у будь-чому, але жодного звинувачення в корупції до Уляни Супрун немає і не може бути, вона працювала чесно», – заявив Геращенко.

Водночас, на його думку, не всі дії Супрун ексочільниці МОЗ були ефективними, до того ж вона не мала менеджерського досвіду.

«Чи могла Уляна Супрун, яка ніколи не працювала на великих менеджерських постах, бути ефективним міністром охорони здоров’я усі ці три роки? Ні. За останні півтора-два роки, в тому числі завдяки міжнародній допомозі, були сформовані групи радників, піарників, які, до речі, пишуть всі ці цікаві дописи про те, як потрібно їсти апельсини і що куди прикладати», – зазначив радник міністра МВС.

Він переконаний: загалом Уляні Супрун було складно, однак і працювати в новому уряді було б не легше. Адже голова комітету ВР з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький не є її прихильником, а в суспільства виникає дуже багато питань до медреформи.

«Вважаю, що позитив від цих реформ буде відчутним через пару років. Це той випадок, коли потрібно зробити щось неприємне суспільству, аби лікуватись далі. Тут – як операція: потрібно розрізати живіт, вирізати пухлину. Це боляче, але, якщо цього не зробити, організм не житиме взагалі», – підкреслив Антон Геращенко.

Як повідомлялось, 29 серпня виконувачка обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написала заяву на звільнення.

Того ж дня Верховна Рада 9 скликання обрала нового голову уряду та новий склад Кабінету міністрів. Прем’єром став Олексій Гончарук, очільницею МОЗ – Зоряна Скалецька.

Loading...