Новини » Світ 31 серпня, 2019, 20:05
Міністр США прокоментував газову угоду з Україною та Польщею
<nbsp;>

Міністр енергетики Сполучених Штатів Америки Рік Перрі заявив, що підписаний Польщею, Україною і США меморандум про співпрацю з метою зміцнення регіональної безпеки поставок природного газу, спрямований на те, щоб допомогти Україні забезпечити поставки газу.

Про це повідомляє WysokieNapiecie.pl.

«Це дивовижна перемога для енергетичної безпеки, а також для національної безпеки наших трьох країн. Ми допомагаємо Польщі забезпечити безпеку поставок газу і стати центром, з якого експортується газ в сусідні країни, а також ми допомагаємо Україні забезпечити поставки газу», - відзначив Рік Перрі.

«Це той момент, коли ми підписуємо документ про взаєморозуміння того, що потрібно Україні в найближчому майбутньому в плані безпечного постачання газу. Це меморандум про взаєморозуміння, спрямований на диверсифікацію поставок газу в Україну, яка в даний час залежить від російського газу», - заявив повноважний представник уряду з питань критичної енергетичної інфраструктури Петро Наїмський.В той же час, голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк зазначив, що «залежність від російського газу має не тільки економічні, а й політичні наслідки».

«Єдиний спосіб - диверсифікувати поставки. Ми не купуємо газ безпосередньо у «Газпрому», наступним кроком є імпорт СПГ», - сказав він.

Нагадаємо, Україна, Польща і США підписали меморандум про газову співпрацю, польська сторона розраховує поставляти значні обсяги газу в Україну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 11:16 :34