Чаплига назвав «слуг народу» у ВР «прокладкою» між Зеленським і кнопкою для голосування

ZIK

У чому полягає сенс індивідуального голосування, якщо робота депутатів у ВРУ від «Слуги народу» зводиться до функції натиснути кнопку для голосування?

Таке запитання в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK озвучив політолог Михайло Чаплига.

Експерт звернувся до керівника парламентської фракції партії «Слуга народу» Давида Арахамії та спитав у нього, у чому полягає сенс індивідуального особистого голосування, якщо «всі депутати – це просто функція, яка покликана натиснути кнопку».

«Просто така «прокладка» між Зеленським і кнопкою. Отакі 254 «прокладки» зібралися. Якщо ця «прокладка» неправильно передає сигнал на вході і на виході, згідно із зняттям недоторканності, імперативним мандатом і решти «страшних кар Олімпа», ця «прокладка» викидається із парламенту. У чому тоді сенс індивідуального голосування?» – поцікавився Михайло Чаплига.

Експерт також звернув увагу на порушення регламенту, коли законопроєкт спочатку ставлять на голосування і лише за годину його реєструють.

Давид Арахамія відреагував: «Якщо всі люди «прокладки», то давайте закриємо Раду зараз».

Він зазначив, що у фракції є багато людей, які є фахівцями у різних галузях, і так називати їх неприпустимо. Давид Арахамія також розкритикував бюрократизм, який гальмує ухвалення рішень.

Нагадаємо, 29 серпня відбулося урочисте засідання Верховної Ради з нагоди складення присяги новообраними народними депутатами.

В обід того ж дня розпочалася перша сесія ВРУ IX скликання, яка тривала поза опівніч.

Loading...