Новини » Політика 30 серпня, 2019, 11:52
Зеленський хоче запропонувати «новий Мінськ», - Раїмов
ZIK
ZIK

Зараз різні аналітичні команди в Офісі Президента Володимира Зеленського розробляють пропозиції щодо переформатування Мінського процесу, які він має запропонувати «нормандській» четвірці.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Пан Раїмов розповів, що зараз відбувається активна підготовка команди Президента Володимира Зеленського до зустрічі «нормандської» четвірки у Парижі.

«Перша частина – це, звісно, обмін. Зараз ідуть домовленості щодо обміну, і наступного тижня, швидше за все, до 12 вересня він може відбутися. Це буде такий жест примирення між Росією і Україною. А далі Президент Зеленський повинен буде запропонувати «нормандській» четвірці дещо схоже до «нового Мінська», але що це буде, зараз ще не зрозуміло», – зазначив експерт.

Зокрема, за його словами, поки що точно відомо, що Президент буде виступати за переформатування Мінського процесу. І зараз різні аналітичні команди в Офісі Президента розробляють пропозиції.

«Мінськ не показує хороший результат, він не веде до миру, який би відповідав українським інтересам. Це буде перша зустріч, на якій Зеленський скаже про певний новий формат домовленостей», – наголосив Раїмов.

Окрім цього, пан Раїмов прокоментував призначення на посаду прем'єр-міністра Олексія Гончарука. На його думку, були більш професійні кандидати на цю посаду. Він зауважив, що, якщо Президент вибрав лояльного прем'єр -міністра, тобто такого, який разом з ним буде пропонувати якісь зміни в країні, тоді зрозуміло вибір президента.

«Він хоче нарешті прибрати попередній досвід, коли прем'єр-міністр і президент були дуже відокремлені один від одного. Можливо, в цьому буде ефективність. Але наскільки зараз компетентний новий прем'єр-міністр, наскільки він розбирається в економіці і в цілому щодо Кабміну, у мене є питання», – прокоментував політтехнолог.

Нагадаємо, Верховна Рада України 9-го скликання 29 серпня зібралась на своє перше засідання. Згодом було ухвалено рішення, що воно не закінчиться без розгляду всіх питання, винесених на порядок денний.

Однак, коли всі питання були розглянуті, на порядок денний почали виносити низку додаткових. Через деякий час фракція "Європейська Солідарність" покинула залу засідань, заявивши, що там відбувається порушення.

Перед відкриттям першої сесії новообрані депутати склали присягу, текст якої визначено статтею 79 Конституції України.

Крім того, Верховна Рада України затвердила новий склад Кабінету Міністрів України – за представлені Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком кандидатури проголосував 281 обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 15:47 :15