Новини » Політика 30 серпня, 2019, 19:55
​Засідання Кабміну відбудеться в середу, робота міністерств не повинна зупинитися, - Бабак

Перше робоче засідання новообраного Кабінету міністрів може відбутися у середу, 4 вересня.

Про це заявила міністр розвитку громад і територій Альона Бабак, передає «112 Україна».

Вона зазначила, що насамперед Кабмін повинен прийняти рішення, які необхідні для продовження роботи міністерств.

«Скоріше за все, стандартне засідання Кабміну буде, як завжди, у середу. Зараз ми усі готуємо рішення на Кабмін, які вже відпрацьовані і мають просто не зупинити роботу міністерств. Я сьогодні зустрічаюся з керівниками підрозділів для того, щоб побачити чи є необхідні нагальні рішення, що пройшли усі процедури і можуть бути винесені на Кабмін. Рішень багато», - зауважила міністр.

Вона повідомила, що перші рішення будуть адміністративного характеру, що стосуватимуться також перейменування міністерств.

«Об’єднання Міністерства палива з міністерством екології дуже багато людей сприймають неправильно, вважаючи, що це є втрата екологічного спрямування у політиці уряду. Навпаки, світова тенденція сьогодні об’єднувати паливо з екологією, бо сталість енергетичного забезпечення пов’язана з тим, як використовується все і як це впливає на довкілля, на кліматичні зміни», - сказала Бабак.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада погодила перелік голів, перших заступників, заступників голів, секретарів та членів парламентських комітетів, ухваливши проект постанови № 1077.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:46 :49