Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США оголосили НС через наближення урагану «Доріан»

Наближення урагану «Доріан»

Через наближення урагану «Доріан» у деяких регіонах Сполучених Штатів Америки оголошено надзвичайний ситуацію.

Про це повідомляє у своєму Twitter губернатор Джорджії Брайан Кемп. 

Згідно з повідомленням, режим надзвичайної ситуації уведений в 12 зі 159 округів американського штату Джорджія через наближення урагану «Доріан». 

«Попереду Доріана я оголосив надзвичайний стан у графствах Брантлі, Брайан, Камден, Чарлтон, Чатем, Еффінгем, Глін, Ліберті, Лонг, Макінтош, Пірс та Уейн, щоб допомогти у підготовці, реагуванні та відновленні», - йдеться у заяві губернатора. 

Також керівник штату видав декілька виконавчих наказів, зокрема, щодо тимчасового припинення дії федеральних правил та положень, які в іншому випадку обмежуватимуть години, якими можуть керувати оператори комерційних транспортних засобів, а також щодо тимчасового скасування обмежень щодо ваги, висоти та довжини для транспортних засобів, які їдуть через територію штату. 

Раніше режим надзвичайного стану було введено у Флориді. За оцінками експертів Національного центру зі спостереження за ураганами США, «Доріан» досягне узбережжя штату Флорида до кінця поточної або початку наступного тижня.

Ймовірно, до цього часу, стихія значно посилиться і буде класифікуватися як ураган четвертої категорії з п'яти імовірних за шкалою Саффіра – Сімпсона.

«Доріан» розташований приблизно за 355 км на північний захід від міста Сан-Хуан, який є адміністративним центром асоційованої зі США острівної держави Пуерто-Ріко. 

Нагадаємо, президент Дональд Трамп заявив, що скасував поїздку до Польщі в ці вихідні через те, що ураган Доріан готовий завдати удару по Флориді. Loading...