Новини » Курйози 30 серпня, 2019, 18:48
Заблокував у Twitter: Студент із Гарварду подав до суду на президента Уганди

Студент Гарварду подав до суду на президента Уганди Йовері Мусевені за те, що його заблокували у Twitter.

Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленням, угандський студента, який навчається та проживає в США, подає до суду на президента Йовері Мусевені за те, що він заблокував його у Twitter, після того, як хлопець  назвав главу держави «диктатором» і сказав, що той мусить піти з посади.

У позові Гілларі Інокентій Тейлор Сегуя, світовий молодіжний посол та студент магістратури з міжнародних відносин Гарвардського університету, стверджує, що, блокуючи його у Twitter, Мусевені забороняє йому спілкуватися в Інтернеті.

Також студента заблокували прес-секретар уряду Офвоно Опондо та директор політичного комісаріату поліції Уганди Асан Касінгє. 

Сегуя стверджує, що неможливість підписуватися, переглядати, контактувати, ретвітити, а також ставити вподобання та теги, порушує його гарантовані Конституцією права проти дискримінації, право на свободу слова і вираження поглядів, на брати участь у справах уряду та мирної діяльності для впливу на політику уряду.

Як зазначається, в акаунті президента на Twitter @KagutaMuseveni є 1,1 мільйона підписників; @OfwonoOpondo має 104 300 підписників, а @AKasingye - 59 500 підписників. 

Також студент повідомив, що розгляд справи заплановано на 11 листопада 2019 року. 

Нагадаємо, в Уганді пролунав вибух на танкері, внаслідок чого щонайменше 20 людей загинули і десятки дістали поранення. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 02:03 :53