Падіння посвідчення в Порошенка: Дроздова порадила експрезидентові гарного психоаналітика

Лариса Дроздова, медіаексперт

Протягом правління Петра Порошенка було багато знакових моментів. Тому падіння посвідчення - це теж знак, тому якщо йому знайти гарного психоаналітика, то він зрозуміє, що ці знаки з'являються не просто так.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила медіаексперт Лариса Дроздова.

Ведуча програми поцікавилася, якою буде новообрана Верховна Рада, тому що президент каже, що вона може попрацювати лише рік. Пані Дроздова відповіла, що нас чекають цікаві моменти, і якщо Володимир Зеленський каже, що йому не страшно розпускати парламент і він дає рік, щоб він показала як вміє працювати, то це дуже добре і це тішить.

«Ця Верховна Рада буде дуже цікавою, тому що, дійсно, ми маємо і частину нової молодої команди, яка не має досвіду роботи в політиці і прийшла з різних сфер діяльності. І політики, які мають досвід роботи і в політиці у Верховній Раді, і взагалі керувати країною», – зазначила медіаексперт.

Також вона прокоментувала поведінку новообраних депутатів у перший день роботи нової Ради. Пані Дроздова зауважила, що у неї склалося враження, що молоді депутати трохи загубилися у залі парламенту.

«Я слідкувала за такими яскравими подіями як переписка наших депутатів у смартфонах. Це було найцікавіше, тому що це викликало багато емоцій навіть у соцмережах. Ну і взагалі цікаво було спостерігати за поведінкою наших новоспечених парламентарів і за тим, як вони і про що говорять», – сказала Дроздова.

Окрім цього, ведуча запитала, чи це випадковість, чи добрий знак те, що у лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка впало посвідчення народного депутата. Пані Дроздова відповіла, що як психолог вона вірить в знаки і що випадковості не випадкові.

«Дійсно, було багато знакових моментів протягом правління Петра Олексійовича, наприклад, як солдати втрачали свідомість, коли він проходив повз них. Тому посвідчення це теж знак, тому якщо йому знайти гарного психоаналітика і він попрацює над собою, то я думаю, що він зрозуміє, що ці знаки не просто так з'являються у його житті», – прокоментувала експерт.

Нагадаємо, Верховна Рада України 9-го скликання 29 серпня зібралась на своє перше засідання. Згодом було ухвалено рішення, що воно не закінчиться без розгляду всіх питання, винесених на порядок денний.

Однак, коли всі питання були розглянуті, на порядок денний почали виносити низку додаткових. Через деякий час фракція "Європейська Солідарність" покинула залу засідань, заявивши, що там відбувається порушення.

Перед відкриттям першої сесії новообрані депутати склали присягу, текст якої визначено статтею 79 Конституції України.

Loading...