Обмін полоненими: Рабінович і Медведчук у Москві подякували Зеленському за зрушення питання з мертвої точки

Скріншот відео

Голова "Опозиційної платформи – За життя", народний депутат Віктор Медведчук і співголова партії Вадим Рабінович подякували президенту України Володимиру Зеленському за зрушення питання обміну утримуваними особами з мертвої точки.

Відповідні слова пролунали у ході їхнього спілкування із журналістами після візиту до московського СІЗО "Лефортово", де нині перебувають українці Станіслав Клих та Микола Карпюк.

"Обмінами займається держава. Я хочу сказати відверто і чесно, що на відміну від режиму Порошенка, який спеціально гальмував протягом двох років практично всі обміни, і ті, які Віктор Володимирович підготував до цього, і ті, які повинні бути, ми про це коли-небудь розповімо більше", – зазначив Рабінович.

При цьому він зауважив, що і нинішня влада веде переговори про звільнення полонених українців.

"Що стосується нинішньої влади і президента Зеленського, безумовно, це інша ситуація, вони і сьогодні ведуть переговори. Веде переговори ще МВС по своїй лінії, вони досить успішні. Були проблемки? Так, особливо з тими людьми, які не моряки і заарештовані саме в Росії. Я не буду більше нічого розповідати. Ми приїхали не за орденами і медалями. Ми приїхали виправити деякі моменти, може, чимось допомогти, а далі ми не хочемо навіть на цю тему говорити з однієї причини – чим менше на цю тему звільнення говориш, тим швидше люди будуть вдома. Але ми сюди приїхали не для медалей, не для орденів і точно не для того, щоб щось розповісти. Ми зробили свою роботу, ту, яку сьогодні Віктор Володимирович зробив – близько 900 осіб завдяки йому знаходяться вдома. Я сподіваюся, що до цього списку додасться ще кілька. Ще я хочу подякувати насамперед тим, хто дійсно займається цим кожен день, і займається цим наша країна, і нехай вона цим і займається. Україна почала дещо змінюватися, ми віримо, що буде змінюватися більше. А з хлопцями все буде добре", – уточнив Рабінович.

Як повідомлялося, сьогодні голова "Опозиційної платформи – За життя", народний депутат Віктор Медведчук і співголова партії  Вадим Рабінович прибули до московського СІЗО "Лефортово", щоб побачитися з українцями засудженими в РФ та передати гостинці із дому.

За їхніми словами, Станіслав Клих та Микола Карпюк добре виглядають та оптимістично налаштовані.Loading...