Медведчук про обмін полоненими: Новини мають бути найближчим часом, і хороші

Віктор Медведчук. Фото 112.ua

Новини про обмін полоненими мають бути найближчим часом, і хороші.

Таку заяву після візиту до московського СІЗО "Лефортово" зробив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, передає 112.ua.

"Дійсно, це питання серйозно просунулося, і тому це все дає впевненість у тому, що найближчим часом цей обмін відбудеться, і в цей обмін буде включено тих людей, зокрема, з приводу яких ми тривалий час ставили питання щодо їхнього звільнення. І ми сьогодні були раді їх побачити, вони були раді отримати привіт з України, від родичів", - зазначив політик.

При цьому він додав, що разом зі співголовою ОПЗЖ, народним депутатом Вадимом Рабіновичем передав Миколі Карпюку і Станіславу Клиху український хліб та сало.

"Ми їх потішили, зокрема, тим, що, звісно, новини мають бути найближчим часом хорошими", - додав політик, зазначивши, що поки не варто говорити про конкретні дати.

"Коли це станеться, всі про це дізнаються. І я думаю, що тут треба зараз чекати, треба чекати, і я думаю, що ці очікування закінчаться успішно. Насамперед для тих людей, які перебувають у Лефортово", - резюмував Медведчук.

Нагадаємо, з ночі різні ЗМІ із посиланнями на власні джерела почали повідомляти про початок обміну полоненими між Україною та Росією.

До ранку з'явилася навіть інформація про те, що цей процес відбувся і незаконно утримувані в РФ українці повернулися додому.

Втім, і в СБУ, і в Офісі президента цю інформацію не підтвердили.

Опісля цього ЗМІ почали писати про те, що обмін полоненими сьогодні не відбудеться і переноситься на наступний тиждень.

Читайте більше новин на тему: полонені морякиLoading...