Новини » Курйози 30 серпня, 2019, 12:12
Лукашенко після зустрічі з Болтоном поїхав на своє поле збирати кавуни
<nbsp;>

29 серпня після зустрічі з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном президент Білорусі Олександр Лукашенко поїхав на прибирання кавунів на власній ділянці,

Про це повідомляє білоруська служба Радіо Свобода.

На своєму баштані Лукашенко працював разом із дівчатами зі служби ділового протоколу. Також на відео, яке розмістила офіційна інформагенція «БелТА», видно як працює речниця глави держави Наталія Ейсмонт. Всього зібрали 20 тонн кавунів, на 6 тонн менше, ніж у 2016 році.

Раніше Олександр Лукашенко казав, що на збиранні врожаю задіяні ті, «хто працює поруч». Це представники адміністрації президента, спортсмени, тренери, співробітники служби ділового протоколу. Допомагав збирати врожай і керівник Білоруського тенісної федерації Сергій Тетерін. Раніше на збиранні врожаю Лукашенкові допомагав також син Микола.

Нещодавно Лукашенко розповів, що у нього 47,2 гектара землі, де він вирощує картоплю, цибулю, буряк, моркву, а в цьому році вперше посіяв пшеницю на 5 гектарах. Торік білоруський лідер подарував президентові Росії Володимиру Путіну чотири мішки картоплі зі свого городу.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко і радник президента США з національної безпеки Джон Болтон обговорювали можливі шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 02:22 :44