Гриневич офіційно передала повноваження новопризначеному керівнику МОН Ганні Новосад

ZIK

Ексочільниця Міністерства освіти та науки Лілія Гриневич привітала нового міністра Ганну Новосад та передала їй перехідні книги з описом реформ, які здійснювало відомство.

Про це повідомляє пресслужба МОН. 

«Я вважаю, що ваше призначення є одним із найвдаліших рішень цього Уряду. Ви є людиною, яка є співтворцем багатьох позитивних змін, що ми здійснили за останні три роки. Крім того, ви розумієте їхню природу та причини. Я впевнена, що усе це стане запорукою розвитку освітньої галузі. Я бажаю вам нових ідей, можливостей для їх втілення, відданої та професійної команди, яка буде підтримувати в моменти перемог і невдач. Зараз перед вами стоятиме багато викликів, оскільки реформа освіти охоплює велику частину суспільства. Тож я хочу, щоб ви знайшли порозуміння і були лідером цих великих змін», – наголосила Лілія Гриневич.

Офіційна процедура передачі повноважень відбулась сьогодні, 30 серпня 2019 року, у приміщенні міністерства.

Як зазначається, Гриневич ознайомила новопризначеного міністра з облаштуванням кабінету та робочим обладнанням, розповіла про телефони оперативного зв’язку з іншими членами Кабміну та прем'єр-міністром.

Також вона представила нового міністра іншим освітянам. 

Під час зустрічі екскерівниця подарувала новій очільниці дві перехідні книги, куди увійшов опис реформ, які здійснювало МОН протягом 2016-2019 років.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада України ІХ скликання затвердила новий склад Кабінету Міністрів України – за представлені прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком кандидатури проголосував 281 обранець. 

Loading...