Гончарук розказав, як уряд планує збільшити фінансування будівництва доріг

Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, що уряд планує впорядкувати сплату акцизів, а отримані кошти витратити на фінансування будівництва доріг.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

«У нас на наступний рік готується стратегія стосовно доріг. Ми очікуємо, що кожен рік ми значно збільшуватимемо фінансування на будівництво доріг. Додаткові кошти ми плануємо отримати завдяки наведенню порядку зі сплатою акцизів - потрібно прибрати «тінь» із ринку паливно-мастильних матеріалів. У нас дуже багато заправок, з яких бюджет нічого не отримує. Ці гроші будуть у Дорожньому фонді», - зазначив Гончарук. 

Прем’єр-міністр зазначив, що хотів би вдвічі збільшити запланований минулим урядом обсяг фінансування дорожніх робіт на 2020 рік (75 млрд грн – ред.).

«Я хотів би вдвічі більше (бюджет Дорожнього фонду на 2020 рік, запропонований минулим урядом, - ред.), але про реальні цифри поговоримо тоді, коли буде програма. Вона має бути через місяць», - проінформував голова уряду.

Також Гончарук наголосив, що Україна повинна навчитися користуватися підтримкою міжнародних фінансових організацій: «Нам потрібно навчитися ефективніше працювати з нашими міжнародними фінансовими організаціями, тому що ми, за різними оцінками, вибираємо дуже незначну кількість коштів, які ми могли б вибирати. У нас є дешевий ресурс, просто потрібно навчитися з ним працювати». 

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів навесні планує провести «глибоку» податкову реформу, яка почне діяти в 2021 році. 

Loading...