Адвокат росіян про обмін полонених: З Росії до Києва жоден літак не вилітав

Адвокат росіян, які перебувають в Україні, Валентин Рибін стверджує, що літаки з ув’язненими в Росії і в Україні особами ще не вилетіли для обміну.

«Сьогодні, 30 серпня, станом на дев’яту годину, я в Полтаві, ніхто нікуди не летить. Всі громадяни Російської Федерації, а також громадяни України, які планують взяти участь в обміні, перебувають хто в пункті збору, а хто в місцях попереднього ув’язнення або відбування покарання», – сказав Рибін в своєму відеозверненні на сторінці у Фейсбуці.

Валентин Рибін також закликав не поширювати недостовірну інформацію. Він підкреслив, що «з Росії до Києва жоден літак не вилітав».

Нагадаємо, за даними головного редактора російської радіостанції Ехо Москви Олексія Венедиктов літак з українськими полоненими мав приземлитися в Києві о 5 ранку.

Раніше новообраний генеральний прокурор України Руслан Рябошапка із посиланням на співробітницю Верховної Ради України Анну Ісламову написав на своїй сторінці у Фейсбук: Обмін завершився: Моряки, Сенцов, Карпюк, Балух, Гриб летять додому!

У київському аеропорту «Київ» зібралися десятки журналістів після повідомлень, що саме сюди прибудуть політв’язні і моряки в рамках українсько-російського обміну.

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська повідомила, що процес переговорів щодо обміну заручників триває.

В Офісі президента повідомили, що інформація про завершення процесу обміну утримуваними особами між Україною та Росією не відповідає дійсності. «Коли взаємне звільнення утримуваних осіб завершиться, Офіс Президента повідомить про це на офіційних каналах», – йдеться у повідомленні.

Координатор групи захисників українських моряків Микола Полозов заявив що адвокати не дають жодних коментарів щодо обміну полонених, керуючись насамперед інтересами своїх підзахисних. За його словами, офіційний коментар подадуть тоді, коли всі необхідні факти будуть підтверджені

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

Loading...