За перше півріччя імпорт автівок в Україну зріз у 3,4 раза

У першому півріччі 2019 року в Україну імпортували легкових автомобілів майже на 1,7 млрд доларів, що в 3,4 рази більше, ніж у минулому році.

Про це повідомляє Укравтопром.

Згідно з повідомленням, з січня по червень 2019 року в Україну в режимі імпорту було ввезено 304,6 тис. легкових автомобілів. З них нових машин – 38,1 тис. шт. і 266,5 тис. шт. -  з пробігом.

Загальна вартість цих автівок склала 1 млрд 686 млн доларів США.  порівнюючи з відповідним періодом минулого року імпорт в кількісному вираженні виріс в 3,4 раза, а його вартість – на 71%.

Це можна пояснити збільшенням в імпорті частки старих автомобілів з 59% в першому півріччі минулого року до 87% в нинішньому.

Як зазначається, найбільше автомобілів з пробігом імпортувалося з Німеччини, з січня по червень – 65,5 тис. На другому місці Литва – 52,5 тис. старих легкових авто. На третьому місці Польща – 50,8 тис. 

Серед нових легкових автівок домінує Японія – 8,5 тис.  Далі йдуть Румунія і Китай, звідки в країну прибуло 4,7 тис.  і 4,2 тис. нових машин відповідно.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт щодо відстрочки накладення штрафів за порушення порядку ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією. 

Loading...
Loading...
Loading...