В Чорнобильській зоні можна розвивати вітрову і сонячну енергію, – Зубко

Геннадій Зубко

У Чорнобильській промисловій зоні вітрова і сонячна енергетика має найкращу інвестиційну привабливість в Україні з урахуванням тарифу. Вся Україна має вільну потужність зеленої енергетики, без навантаження на тариф, до 4 ГВт, а Чорнобильська зона – 2,1 ГВт.

Про це в інтерв’ю інтернет-виданню «Цензор.net» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, – передає Урядовий портал.

«В Чорнобилі є можливості ставити те, що не потребує обслуговування великої кількості людей. Це накопичення енергії або сервери з накопиченням інформації. Це питання подальшого розвитку та можливість розміщення виробництва, яке може працювати на будь-якій завезеній сировині. Це не питання вирощування продукції або використання сировини, яка є в Чорнобильській зоні», – підкреслив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що керівники японських компаній висловили зацікавленість в участі в будівництві об’єктів сонячної енергетики в обсязі до 1,2 ГВт в Чорнобильській зоні відчуження.

 

Loading...