Спеціальний марафон «Старт нової Ради» на телеканалі ZIK - повне відео

Фото ZIK

Напередодні, 29 серпня, розпочала свою роботу Верховна Рада України IX скликання. І у зв'язку з цим телеканал ZIK провів спеціальний марафон - «Старт нової Ради».

Розпочався він о 8:00 та тривав протягом усього дня.

Зокрема, вранці зі студії телеканалу працювали ведучі Анна Можаровська та Артур Шурипа.

Продовжили марафон ведучі Надія Коптєлова, Анастасія Дайнод, Вікторія Попович та Роман Малик. Вони робили включення з кулуарів парламенту, щоб першими показати глядачам телеканалу ZIK, хто з депутатів приїхав на роботу на велосипеді, хто прийшов пішки, а кому охоронець підніс портфель, хто вже розпочав роботу над законопроектами, а хто будує державу у власному смартфоні.

Ведучі Надія Коптєлова та Анастасія Дайнод ставили гострі запитання народним обранцям, дізнавалися у них про враження від Верховної Ради і цікавилися, чи встигли вони вже зробити селфі для соціальних мереж та скільки лайків отримали їхні фото.

Окрім цього, Вікторія Попович та Роман Малик з’ясовували у депутатів, які закони вже найближчим часом зможуть змінити життя українців.

Переглянути повне відео можна просто тут:

Довідково: Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень - постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші. Загалом його транслюють понад 150 операторів кабельного телебачення.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко. 

Loading...