Стало відомо, хто замінить у Раді «Слуг народу», які підуть працювати в Кабмін

segodnya.ua

29 серпня стане зрозуміло, хто з новообраних нардепів перейде працювати до Кабміну або ж очолить інші держустанови. Унаслідок цього частина місць «Слуги народу» в парламенті звільниться.

Уже є випадок, коли обранець від «Слуги народу» добровільно відмовився від мандата – це Андрій Лисюк, котрий раніше очолював адвокатське об’єднання та був науковим консультантом шоу «Слідство ведуть екстрасенси». Замість нього нардепкою стане Олена Хоменко, 129-й номер у партійному списку.

Тих, хто хто вже невдовзі може перейти працювати до Верховної Ради проаналізував рух «Чесно». Переважно це учасники студії «Квартал 95» та юристи.

Киянка Олена Хоменко, яка міститься під номером 129 у списку «Слуги народу», раніше обіймала посаду директорки з управління та розвитку цифрових продуктів ТОВ «Квартал 95», а також працювала на керівних посадах у провідних телеком- та ІТ-компаніях. Вона є волонтеркою ГО «Ліга волонтерів».

Наступним іде №130 у списку партії Анатолій Остапенко, який працює директором юридичної фірми – ТОВ «Альфаюрконсалтинг». Раніше обіймав керівні посади в інших юридичних об’єднаннях.

№131 у списку партії Тетяна Циба – експертка з медіакомунікацій та медіаконсалтингу.

У 2015 році вона балотувалася до Верховної Ради від партії УКРОП у 69-му окрузі (Оболонський район) як безпартійна.

Циба є виконавчою директоркою консалтингового агентства «Media Masters», прес-секретаркою партії «Слуга народу». У 2017-2019 роках очолювала Благодійний фонд Марії Максакової. 2017 року працювала в «Укравтодорі», з 2014-го до 2016 року – прес-секретаркою та помічницею міністра в патронатній службі Міністерства охорони здоров’я України.

Під №132 у списку «Слуги народу» йде юрист Іван Калаур, завідувач кафедри цивільного права і процесу Тернопільського національного економічного університету.

Раніше був доцентом кафедри інтелектуальної власності та приватного права. Працює викладачем протягом 20 років.

№133 у списку партії «Слуга народу» Юлія Гришина – керуюча партнерка юридичної бізнес-школи «CTRL.School», професорка кафедри трудового права та права соціального забезпечення КНУ імені Тараса Шевченка.

Гришина є членкинею підкомісії з права науково-методичної комісії з вищої освіти Міністерства освіти й науки України, а також суддею постійно діючого третейського суду саморегулівної організації «Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв».

Далі за №134 у списку йде ще одна «кварталівка» – Ольга Руденко, яка працювала менеджеркою з маркетингових комунікацій у ТОВ «Квартал 95».

Раніше обіймала керівні посади у сфері маркетингу та медіакомунікацій.

Під №135 у списку «Слуги народу» перебуває ще один науковець – Олександр Копиленко, директор Інституту законодавства Верховної Ради України. Раніше він був членом ЦВК і радником голови ВРУ.

Під №136 у партійному списку йде Сергій Мандзій.

У 2015 році він балотувався на посаду мера Хмельницького від БПП як безпартійний, а також до Хмельницької міської ради в окрузі №2.

У Верховній Раді 7-го скликання був помічником на громадських засадах у мажоритарника, члена депутатської групи «Воля народу» Сергія Лабазюка.

Має кваліфікацію аудитора з правом здійснення аудиту підприємств і господарських товариств. 

Під №137 у списку партії йде Олександр Санченко, директор з урядових відносин і корпоративної соціальної відповідальності фестивалю «Atlas Weekend».

У ВРУ 8-го скликання він був помічником на громадських засадах у нардепа з фракції «Самопоміч» Олексія Скрипника.

Санченко є засновником ТОВ «Мейн-стрім», ГО «Біржа молодіжних проектів» та ГО «Всеукраїнська асоціація організаторів масових музичних заходів».

Під №138 у списку йде екс-суддя Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області, адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «ЛОУАТЕК», директор ТОВ «Авін Трейд» Денис Маслов.

Член ради Дніпропетровського відділення Асоціації правників України. Делегат від Дніпропетровської області у Правничій асамблеї Асоціації правників України. Член регіональної ради з питань реформ у сфері юстиції.

Під №139 у списку партії «Слуга народу» йде безпартійний і безробітний Антон Швачко. Здобув освітньо-кваліфікаційний рівень магістра за спеціальністю «Інженер-технолог ресторанного бізнесу. Маркетолог».

Раніше голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков повідомив, що у порядку денному сесії Верховної ради України IX скликання 27 питань.

 

Loading...