Нафтовик у третьому поколінні: Що відомо про нового очільника Міноборони Андрія Загороднюка

Фото: Андрій Загороднюк (Уніан)

Новим міністром оборони України в Кабміні Олексія Гончарука став Андрій Загороднюк. За його призначення на цю посаду проголосували 314 народних обранців. Він змінить Степана Полторака, який керував міністерством з жовтня 2014 року. Розповідаємо, що відомо про нового міністра.

Загальні відомості

Андрію Павловичу Загороднюку 42 роки. Він підприємець, керівник компанії Discovery Drilling Equipment, з 2014 року - волонтер, з 2015 року - керівник, а потім і член проектного офісу реформ при Міністерстві Оборони України, з липня 2019 року - член наглядової ради «Укроборонпрому» і позаштатний радник президента Володимира Зеленського.

Навчався в Київському національному університеті ім. Шевченка (вивчав право), університеті Ворика та Оксфордському університеті (фінанси).

Родина

Сам Загороднюк називає себе «нафтовиком у третьому поколінні». Його батько Павло Загороднюк з 1991 року є керівником і, з певного моменту, також власником концерну «Nadra Group». Окрім цього, він входить до складу правління Укрнафти.

Новоспечений міністр одружений, має сина.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Загороднюк володіє житловим будинком у Києві загальною площею в 375 кв. м та земельною ділянкою у тому ж місті. Їздить на Тойоті 2010 року випуску. 

Сумарний дохід за минулий рік складає 294 тис. грн.

Важливо

З 2019 року посада міністра оборони України є цивільною.

Loading...