live

Медведчук: закони ухвалені сьогодні Радою, будуть ухвалені з порушенням закону про регламент

Голова політичної ради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що всі закони, які сьогодні будуть ухвалені, будуть ухвалені із порушенням закону про регламент Верховної Ради.

Відповідну заяву він зробив під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал ZIK.

«Я хочу сказати, що всі закони, які будуть намагатися прийняти сьогодні, будуть прийняті, якщо таке відбудеться, з порушенням закону про регламент. Закон про регламент передбачає процедуру розгляду будь-якого закону. Є питання організаційні і вони повинні бути вирішені, але всі законодавчі акти, не дивлячись на те, в якому читанні вони зараз можуть бути прийняті, повинні пройти профільні комітети, їх необхідні висновки», - зазначив нардеп.

За словами Медведчука, для того, щоб закони пройшли комітети, недостатньо сьогоднішнього вечора, ночі чи вихідних, тому що депутати мають право подати свої зауваження, висловити свої думки з цього приводу, прийти рішення на комітеті, а потім винести це питання в зал.

«Тому розгляд будь-яких законопроектів у Верховній Раді на пленарних засіданнях сьогодні, завтра чи післязавтра - всі найближчі дні буде порушенням закону про регламент», - додав він.

До слова, сьогодні, 29 серпня, відбулося урочисте засідання Верховної Ради з нагоди складення присяги новообраними народними депутатами.

Цього ж дня також відбудеться відкриття першої сесії Верховної Ради 9 скликання. Його заплановано на 13:00.

Очікується, що одними із перших законопроєктів, які розгляне нова Рада, будуть зміни до Конституції задля подальшого зняття депутатської недоторканності, зменшення кількості народних депутатів Верховної Ради, формування коаліції та, відповідно, Уряду

Loading...