У Львові вручили Премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності

ZIK

У Львові відбулася церемонія нагородження лауреатів Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Про це повідомляє пресслужба Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Згідно з повідомленням, церемонія пройшла напередодні у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка.  Відповідні дипломи вручив заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. Захід відбувся в рамках святкування 163-ї річниці з дня народження видатного українського письменника, поета, публіциста, мислителя і громадського діяча. 

У номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації» премію 2019 року присуджено шеф-редактору журналу «Універсум» Олегу Романчуку за статтю «Україна і Росія є несумісними системами», опубліковану в журналі «Країна» (№ 34) 8 вересня 2016 р. 

Лауреатом премії у номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» стала редакторка відділу авторських програм телеканалу Дніпровської міської ради «ДніпроTV» Людмила Загоскіна за телевізійний твір «Прадавнє небо України». 

У номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» премією нагороджені заслужена журналістка України, автор сценарію і режисер документально-художнього радіофільму  «Валерій Марченко. Дорога до вічності» Нелля Даниленко та звукорежисер  Олена Єфимчук. 

Лауреатами премії у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» стали науковці Львівського національного університету ім. І. Франка Галина та Андрій Яценко за книгу «Публіцистика Івана Франка», видану університетом в 2017 році. 

ZIK
ZIK

Лауреатів премії привітав директор музею «Дім Франка» Богдан Тихолоз, представники Львівської обласної державної адміністрації та численні гості музею, після цього відбувся святковий концерт. 

Нагадаємо, напередодні у місті Дрогобич Львівської області відбулася церемонія вручення Міжнародної премії ім. Івана Франка. 

Loading...