Росія проводить чергові військові навчання у Чорному морі

Близько 10 російських кораблів вийшли в Чорне море з Новоросійська й окупованого Севастополя для проведення навчань.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони РФ.

«Близько 10 кораблів Чорноморського флоту, серед яких фрегат «Адмирал Макаров», малі ракетні кораблі «Вышний Волочёк», «Орехово-Зуево», патрульний корабель «Дмитрий Рогачёв», морські тральщики «Железняков» и «Вице-адмирал Захарьин», вийшли з Севастополя і Новоросійська для проведення навчань у Чорному морі, – повідомляє військове відомство РФ.

У ході навчань, як повідомляється, відпрацьовувалося «спільне плавання і маневрування у різних строях при проходженні районів інтенсивного судноплавства».

Планується також проведення морського бою з надводними кораблями умовного противника, а також виконання ракетних та артилерійських стрільб по корабельному щиту-мішені.

У навчаннях задіяні понад 8 тис. військовослужбовців і понад 200 одиниць військової і спеціальної техніки, до 30 літаків і вертольотів, а також близько 10 кораблів і суден Чорноморського флоту.

Нагадаємо, Росія перекрила ділянку у Чорному морі, аби перешкодити Україні проведення чергового етапу випробувань вітчизняних ракетних комплексів.

Loading...