Персональний склад керівництва комітетів ВРУ IX скликання. Повний список

Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Під час чергового засідання Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України головуючий, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков зачитав персональний склад керівництва комітетів ВРУ IX скликання.

Трансляцію відповідного засідання вів телеканал ZIK.

Так, до складу керівництва Комітету з питань фінансів податкової та митної політики увійшли:

Голова комітету — Данило Гетьманцев, політична партія «Слуга народу»;

Перший заступник голови комітету – Ярослав Железняк, політична партія «Голос»;

Чотири заступники голови комітету: Олександр Дубінський, Андрій Холодов, Олександр Ковальчук від «Слуги народу» та Ігор Абрамович від партії «Опозиційна платформа – За життя»;

Секретар комітету — Ігор Палиця від самовисуванців.

Комітет з питань бюджету:

Голова комітету — Юрій Арістов, політична партія «Слуга народу»;

Перший заступник голови комітету — Іван Крулько, політична партія «Батьківщина»;

Заступники голови комітету — Олександр Трухін, Олена Копачук, Володимир Гевко від партії «Слуга народу», від «Європейської Солідарності» Андрій Лопушанський;

Секретар комітету Володимир Цабаль, політична партія «Голос».

Комітет з питань економічного розвитку:

Голова комітету – Дмитро Наталуха, політична партія «Слуга народу»;

Перший заступник – Сергій Тарута, політична партія «Батьківщина»;

Заступники Дмитро Кисилевський, Роксолана Підласа від партії «Слуга народу»;

Секретар комітету – Ярослав Рущишин («Голос»).

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики:

Голова комітету – Олександр Ткаченко, політична партія «Слуга народу»;

Перший заступник Ірина Костанкевич від самовисуванців;

Заступники – Євгенія Кравчук, Микита Потураєв і Гео Лерос від партії «Слуга народу»; 

Секретар комітету Олександр Абдуллін («Батьківщина»).

Комітет з питань молоді і спорту:

Голова комітету – Андрій Кожем’якін, політична партія «Батьківщина»;

Перший заступник – Жан Беленюк від «Слуги народу»);

Заступники – Анатолій Костюк і Василь Мокан («Слуга народу»);

Секретар комітету – Григорій Суркіс, політична партія «Опозиційна платформа – За життя».

Комітет з питань освіти, науки та інновацій:

Голова комітету – Сергій Бабак, політична партія «Слуга народу»;

Перший заступник – Олександр Лукашев («Опозиційна платформа – За життя»);

Заступник – Сергій Колебошин від партії «Слуга народу»;

Секретар комітету – Наталія Піпа («Голос»).

Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин:

Голова комітету – Дмитро Лубинець (позафракційний);

Перший заступник – Максим Ткаченко, політична партія «Слуга народу»);

Заступники – Руслан Горбенко і Неллі Яковлєва («Слуга народу»);

Секретар комітету – Рустем Умеров («Голос»).

Комітет з питань цифрової трансформації:

Голова комітету – Михайло Крячко («Слуга народу»); 

Перший заступник – Кіра Рудик («Голос»);

Заступники – Олександр Федієнко та Єгор Чернєв («Слуга народу»);

Секретар – Сергій Ларін («Опозиційна платформа – За життя»).

Комітет з питань правової політики:

Голова комітету – Ірина Венедиктова («Слуга народу»);

Перший заступник – Василь Німченко («Опозиційна платформа – За життя»);

Заступники – Ольга Совгиря, Андрій Костін, Валерій Божик («Слуга народу»);

Секретар комітету – Олег Макаров («Голос»).

Комітет з питань аграрної та земельної політики:

Голова комітету – Микола Сольський («Слуга народу»);

Перший заступник – Олег Мейдич («Батьківщина»);

Заступники – Сергій Черняхівський, Павло Халімон («Слуга народу»), Ігор Колихаєв (самовисуванці);

Секретар – Іван Чайківський від самовисуванців.

Комітет з питань антикорупційної політики:

Голова комітету – Анастасія Красносільська («Слуга народу»)

Перший заступник – Ярослав Юрчишин («Голос»);

Заступники – Галина Янченко і Олена Мошенець («Слуга народу»);

секретар – Михайло Цимбалюк («Батьківщина»).

Комітет з питань правоохоронної діяльності:

Голова комітету – Денис Монастирський («Слуга народу»);

Перший заступник – Андрій Осадчук («Голос»);

Заступники – Сергій Іонушас, Максим Павлюк, Галина Михайлюк («Слуга народу») та Григорій Мамка («Опозиційна платформа – За життя»);

Секретар – Сергій Мінько від самовисуванців.

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг:

Голова комітету - Андрій Герус («Слуга народу»);

Перший заступник – Олексій Кучеренко («Батьківщина»);

Заступники – Роман Мулик, Олег Семінський («Слуга народу»), Юлій Іоффе («Опозиційна платформа – За життя»);

Секретар – Юрій Шаповалов від самовисуванців. 

Комітет з питань транспорту та інфраструктури:

Голова комітету – Володимир Крейденко («Слуга народу»);

Перший заступник – Юлія Клименко («Голос»);

Заступники – Володимир Васильєв і Микола Тищенко («Слуга народу»);

Секретар – Геннадій Вацак від самовисуванців. 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування:

Голова комітету – Андрій Клочко («Слуга народу»);

Перший заступник – Роман Лозинський («Голос»);

Заступники – Аліна Загоруйко, Олександр Качура, Олена Шуляк («Слуга народу»), Ігор Гузь від самовисуванців;

Секретар – Дмитро Ісаєнко («Опозиційна платформа – За життя»).

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки:

Голова комітету – Олександр Завітневич («Слуга народу»);

Перший заступник – Михайло Забродський («Європейська Солідарність»);

Заступники – Юрій Мисягін і Мар’яна Безугла («Слуга народу»);

Секретар – Роман Костенко («Голос»).

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування:

Голова комітету – Михайло Радуцький («Слуга народу»);

Перший заступник – Валерій Дубіль ("Батьківщина");

Заступники – Артем Дубнов, Олена Дмитрієва ("Слуга народу"), Михайло Макаренко («Опозиційна платформа – За життя»);

Секретар – Яна Зінкевич («Європейська Солідарність»).

Комітет з питань екологічної політики та природокористування:

Голова комітету – Олег Бондаренко («Слуга народу»);

Перший заступник – Степан Івахів від самовисуванців;

Заступники – Олена Криворучкіна («Слуга народу»);

Секретар – Александр Фельдман («Опозиційна платформа – За життя»).

Комітет з питань свободи слова:

Голова комітету – Нестор Шуфрич («Опозиційна платформа – За життя»);

Перший заступник – Альона Шкрум, «Батьківщина»;

Секретар – Сергій Швець ("Слуга народу").

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР:

Голова комітету – Сергій Кальченко («Слуга народу»);

Перший заступник – Андрій Пузійчук («Батьківщина»);

Заступники – Ольга Савченко та Артем Культенко ("Слуга народу");

Секретар – Михайло Папієв (ОПЗЖ).

Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва:

Голова комітету – Богдан Яременко («Слуга народу»);

Перший заступник – Григорій Немиря («Батьківщина»);

Заступники – Марина Бардіна («Слуга народу»), Сергій Льовочкін (ОПЗЖ);

Секретар – Соломія Бобровська («Голос»).

Комітет з питань інтеграції України з ЄС:

Голова комітету – Іванна Климпуш-Цинцадзе («Європейська Солідарність»),;

Перший заступник – Вадим Галайчук («Слуга народу»);

Заступники – Марія Мезенцева (Слуга народу), Олег Волошин (ОПЗЖ);

Секретар – Євген Яковенко («Батьківщина»).

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів:

Голова комітету – Галина Третьякова («Слуга народу»);

Перший заступник – Анжеліка Лабунська («Батьківщина»);

Заступники – Валерій Стернійчук («Слуга народу»), Наталія Королевська (ОПЗЖ);

Секретар – Микола Бабенко від самовисуванців.

Нагадаємо, раніше стало відомо, скільки посад у керівництві парламентських комітетів отримали різні політичні сили та позафракційні обранці. Також було оприлюднено список голів парламентських комітетів.

загрузка...
загрузка...
Loading...