live

Мати загиблого військовослужбовця просить стягнути з РФ понад 1,6 млн гривень

До Овідіопольського районного суду Одеської області надійшов позов про відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України в розмірі понад 1,6 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Судової влади України.

«Розмір моральної шкоди в сумі 1 684 200 грн., що за офіційним курсом Національного Банку України станом на день підписання позовної заяви складає 60 000,00 євро, був встановлений позивачкою з урахуванням характеру і обсягу завданих моральних страждань. Визначаючи розмір спричиненої їй шкоди жінка керувалась практикою Європейського суду з прав людини з аналогічних питань, зокрема рішення: «Хачукаевы против Росии»,  «Сагаева и другие против Росии»,  «Исламова против Росии», «Султыгов и другие против России». – йдеться у повідомленні.

Позивачка наголосила: «при виконанні обов’язку військової служби 07.08.2014 року у складі тактичного Угрупування «Кордон» Державної прикордонної служби України в районі кургану «Савур-Могили» Шахтарського району Донецької області її син потрапив під обстріл збройних формувань Російської Федерації, в результаті якого отримав несумісні з життям осколкові поранення, що стали причиною його загибелі».

Нагадаємо, кошти, витрачені на компенсації за зруйноване житло на Донбасі, будуть включені до консолідованої претензії України до Російської Федерації для відшкодування. Loading...
Loading...
Loading...