​Гройсман записав прощальне відеозвернення

Володимир Гройсман. Фото facebook

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман записав відеозвернення з нагоди засідання Верховної Ради ІХ скликання, яке призначене на 29 серпня, та складання повноважень чинного уряду відповідно до вимог законодавства.

Відео він опублікував у Facebook.

«Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий Прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто - приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене - це завжди було пріоритетом номер один», - йдеться у повідомленні.

Гройсман з чистою совістю заявив, що новій Уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається.

«Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал»,- додав він.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський розповів журналістам, що йому подобаються два кандидати на посаду нового прем’єр-міністра країни.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

Loading...