Новини » Суспільство 28 серпня, 2019, 8:45
Африканських слонів заборонили продавати у зоопарки і цирки
Слони. Фото EPA-EFE
Слони. Фото EPA-EFE

Понад 180 країн Конвенцією про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITEC) заборонили експорт слонів з чотирьох країн Африки на інші континенти.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що за відповідну постанову на конференції у Женеві проголосували 87 делегатів, проти – 29 и 25 утрималися від голосування. 

Зокрема, заборона стосується експорту слонів із Зімбабве, Ботсвани, Намібії і ПАР. Раніше був дозвіл на перевезення тварин в інші регіони, які також є середовищем їхнього існування. 

Прийнята постанова поклала край практиці продажу африканськими країнами слонів у зоопарки та цирки по всьому світу, насамперед у Китай. Головним противником заборони на експорт слонів була влада Зімбабве. За даними організації Pro Wildlife, ця країна з 2012 по 2017 роки продала Китаю не менше 108 дитинчат слонів.

Не зрозуміло, чому людство досі не усвідомило, що дикі тварини повинні знаходитись у своєму природньому середовищі та жити на волі, а не у цирках та зоопарках. Нерідко налякані тварини можуть напасти на людину.

Раніше повідомлялось, що у Китаї голодний слон напав на туристку. В результаті нападу жінку доставили в лікарню з переломами трьох ребер і лівої ноги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 22:44 :09