Новини » Політика 27 серпня, 2019, 13:55
Всі голосування у Раді з 2008 року не можуть бути технічно підтверджені, - Стефанчук
Руслан Стефанчук. Фото: president.gov.ua
Руслан Стефанчук. Фото: president.gov.ua

Всі голосування, які проводились у сесійній залі Верховної Ради, 3 2008 року не можуть бути технічно підтверджені.

Про це заявив представник президента у парламенті Руслан Стефанчук під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал ZIK.

«Будь-який технічний прилад отримує не термін експлуатації, а термін гарантійної експлуатації. От термін гарантії (системи Рада 3, – ред.) збіг 2008 року. З 2008 року наскільки я знаю, а я можу помилятися, всі голосування, які відбувалися, не можуть бути технічно підтверджені. », - зазначив він.

За словами Стефанчука, це може стати великою проблемою не тільки для нинішньої скликання Верховної Ради, а й для всіх майбутніх. Тому, його політсила планує порушити питання запровадження системи «Рада 4» однією із перших.

«Технічне впровадження будь-якої нової системи повинне пройти формування технічного завдання, ескізу розробки, створення і перевірки. От коли ми створимо нове технічне завдання для «Ради-4», може це будуть українські інститути, можливо ми будемо співпрацювати з міжнародними партнерами, щоб це були сучасні способи діагностики, але це питання ми піднімемо одним з перших. Єдине чого ми не хочемо, щоб перша сесія була заблокована тільки через те, що ми будемо голосувати на несертифікованому обладнанні без юридичних підстав – це два побоювання про які ми чесно говоримо», - додав він.

Нагадаємо, раніше представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук сказав що за зимові канікули Верховна Рада перейде на нову систему голосування «Рада 4», де можна буде голосувати відбитком пальця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:13 :14