Українську співачку номінували на міжнародну премію «Anchor»

Українську реперку Альону Альону номінували на міжнародну музичну премію «Anchor».

Про це повідомляють на офіційному сайті премії.

«Вона — популярний артист, який уже завоював своє місце. Хоча вона встигла попрацювати касиром у супермаркеті та продавщицею косметики перш ніж стати вихователькою та студенткою психології. Тепер вона поширює свої ідеї - змістовні й часто кумедні - вже не як працівник дитсадка, а як потужний реп-виконавець», — зазначено в описі артистки.

Серед інших претендентів на премію Celeste (Велика Британія/Поп, Соул, R’N’B), Drahla (Велика Британія/Інді, Рок), Feng Suave (Нідерланди/Інді, R’N’B, Соул), Moyka (Норвегія/Поп), The Hormones (Китай/Індф, Рок).

Довідка

ANCHOR - міжнародна музична премія, яку вручають найбільш перспективним молодим талантам. Від 2016 року нагородження відбуваються щороку в вересні під час міжнародного фестивалю Репербан (Reeperbahn Festival) у Гамбурзі, Німеччина. Шістьох номінантів з різних країн світу обирає рада музичних фахівців, а переможця визначає журі.

ANCHOR шанує унікальну якість музики, виражену в живих виступах.

Протягом трьох днів номінанти виступлять на двох майданчиках, граючи перед глядачами фестивалю і журі змагаючись за ANCHOR. Переможець потім буде нагороджений на святковому гала-концерті в останній день фестивалю. З ANCHOR «Reeperbahn Festival» надає своїм артистам додаткову платформу для демонстрації їх талантів і кар'єрного зростання.

Loading...