Новини » Спорт 26 серпня, 2019, 22:42
Тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький: Думаю, що ми відштовхнулися від дна
Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький / scdnipro1.com.ua
Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький / scdnipro1.com.ua

Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький прокоментував перемогу своєї команди з рахунком 3:2 в матчі п’ятого туру Прем’єр-ліги проти СК «Дніпро-1».

«Сьогодні була цікава гра, яка тримала у напруженні глядачів до останньої хвилини. Виграючи 2:0, дали можливість господарям вирівняти гру, пропустили два м’ячі. Чому так сталося, проаналізуємо. Практично у кожній грі ми робимо вимушені заміни. Сьогодні Педро попросив заміну в перерві після того, як йому розбили голову, Ренан попросив, Пернамуко також, і Мартан хотів ще мінятися. Дуже важко щось планувати, коли така кількість гравців дограють матч з мікротравмами.

Я вдячний хлопцям та тренерському штабу за те, що беремо тут «золоті» шість очок. Після трьох поразок нам будо дуже важливо взяти хоча б одне очко – ми були б і ним задоволені. А три очки для нас – це подарунок з неба. Тому, думаю, що зараз ми відштовхнулися від дна, і будемо серйозно готуватися до гри з «Маріуполем».

Адамюк? Володя – добрий, кваліфікований гравець, але був момент, коли ми дивилися в один бік, а він почав дивитися в інший. Можливо, він вже занадто довго в цій команді і бачить себе в іншій. Це, навіть, не виховний момент. Нам треба всім проаналізувати, чому так сталося. Ми не скидаємо його з рахунку і розраховуємо на нього у перспективі. Враховуючи те, що у нього контракт закінчується 30 червня, як складуться наші подальші відносини. Сьогодні до лінії оборони немає претензій – ні до Гончара, ні до Квасного, ні до Борзенка, ні до Браткова. Хоча й пропустили два м’ячі. Можливо, Володя незабаром й повернеться, утім, він ще має завоювати місце в основному складі», – цитує Богдана Блавацького scdnipro1.com.ua.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:08 :04