Новини » Спорт 27 серпня, 2019, 9:54
Прем’єр-ліга підбила статистичні підсумки п’ятого туру чемпіонату України-19/20
upl.ua
upl.ua

П’ятий тур чемпіонату України з футболу сезону-2018/2019 серед клубів Прем’єр-ліги мовою чисел та фактів.

Офіційний сайт Прем’єр-ліги традиційно підвів підсумки чергового, п’ятого туру футбольного чемпіонату України сезону-2019/2020 в елітному дивізіоні:

• Шахтар не знає поразок в УПЛ з 11 серпня 2018 року вже 34 матча поспіль: +29=5.

• Гірники здобути 325-ту домашню перемогу в УПЛ.

• 12-та в УПЛ велика перемога Шахтаря над Маріуполем, в тому числі перша з рахунком 5:1.

• 199-та, рекордна, в Чемпіонатах велика перемога гірників.

• 8-й раз Шахтар стартує в УПЛ з 5-ти поспіль перемог.

• Загальна переможна серія Шахтаря в матчах з Маріуполем з 19 жовтня 2013 року триває в Чемпіонатах 13 ігор, м’ячі 40-7.

• 10-й раз в УПЛ Шахтар перемагає суперників саме з рахунком 5:1.

• Маріуполь завершує безголеву серію у ворота Шахтаря, яка в УПЛ з 5 серпня 2017 року тривала 636 (!) хвилин.

• Десна стає автором 1000-ї (!) в Чемпіонатах України перемоги з великим рахунком, в тому числі своєї 1-ї над Олександрією (у 3-й грі).

• Карпати зазнали 300-ї поразки в Чемпіонатах, в тому числі, в тому числі 108-ї на своєму полі, повторивши антирекорд запорізького Металурга.

• Зоря відсвяткувала 60-ту гостьову вікторію в УПЛ.

• Олександрія востаннє програвала вдома з великим рахунком ще 2 квітня 2017 року – від Динамо (1:4).

• Закінчилася безнічийна серія Динамо в матчах з Олімпіком, яка з 8 березня 2015 року тривала в УПЛ 11 ігор: 10 перемога Динамо та одна – Олімпіка.

• Воротарі Карпат пропускають голи в Чемпіонатах з 21 травня цього року впродовж 8-ми ігор – 16 м’ячів.

• Завершився пропускний серіал Ворскли, який тривав в УПЛ з 25 травня впродовж 6-ти ігор – 10 м’ячів.

• Гравці Динамо забивають голи в Чемпіонатах 11 ігор поспіль – 17 м’ячів.

• Динамо повторює клубний антирекорд, пропускаючи на своєму полі голи впродовж 6-ти матчів УПЛ.

• Олімпік пропускає голи в Чемпіонатах 12 матчів поспіль (21 м’яч), повторивши клубний антирекорд.

• Пропускний серіал Олександрії з 3 квітня цього року триває в Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу15-ти ігор – 25 м’ячів.

• Олімпійці забивають 1-й в Чемпіонатах гостьовий гол у ворота Динамо, перервавши свою безголеву виїзну динамівську серію, яка тривала 592 хвилини.

• Десна зберігає свої ворота «сухими» в УПЛ впродовж рекордних для клубу 365 хвилин.

• Безпрограшна серія Десни в Чемпіонаті триває 4 гри: +3=1, що стало повторенням клубного рекорду.

• Безвиграшна серія Карпат проти Зорі з 10 серпня 2013 року триває вже 13 (!) ігор: = 6-7.

• 35-а в Чемпіонатах велика перемога Ворскли.

• 1-а в УПЛ велика поразка Колоса – у 5-й грі.

• Львів повторює клубний рекорд, забиваючи 3 гола в одному матчі УПЛ.

• Львів на виїзді не грає внічию в УПЛ впродовж рекордних для клубу 11-ти ігор: 6 перемог та 5 поразок.

• Завершилася програшна серія Львова, яка тривала в Чемпіонаті 3 матчі, м’ячі 2-8.

• Львів здобуває 10-ту гостьову вікторію в УПЛ.

• 275-й матч в Чемпіонатах в складі Ворскли провів один з гвардійців полтавчан Володимир Чеснаков.

• Марлос провів 200-й матч в складі Шахтаря у всіх турнірах: 127 – в УПЛ, 19 – Кубку, 48 – єврокубках, 6 – Суперкубку.

• 200-й матч в УПЛ провів Дмитро Гришко (Олімпік), 150-й матч – Дмитро Гречишкін (Олександрія), 50-й – Дмитро Коркішко (Дніпро-1),1-й – македонець Демір Імері (Олімпік), албанець Рубін Хебай, Юрій Козиренко (обоє – Ворскла), Антон Байдал (Маріуполь).

• 100-й гол в складі українських клубів – донецького Металурга, Динамо та Шахтаря – забиває Жуніор Мораес: 79 – в Чемпіонатах, 15 – єврокубках та 6 – Кубку.

• 200-й матч в складі українських клубів проводить Жуніор Мораес: 149 – в Чемпіонатах, 38 – єврокубках, 9 – Кубку та 4 – Суперкубку.

• 40-й гол в УПЛ забиває Тайсон (Шахтар), 35-й – Віктор Циганков (в т.ч. 5-й у ворота Олімпіка) і входить в 10-ку кращих бомбардирів Динамо в Чемпіонатах України, 10-й – Станіслав Куліш (Дніпро-1),1-й – Маркос Антоніо (Шахтар, в 11-й грі), Ренан Олівейра (Львів, у 5-й).

• 1-й дубль в Чемпіонатах оформлює Ігор Пердута (у 158-й грі), який стає автором 40-го дубля Ворскли в УПЛ, Тете (у 10-й грі), який стає автором найшвидшого в Чемпіонатах дубля Шахтаря (на 11-й хвилині) та 15-го дубля гірників у матчах з азовцями.

• У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Олександр Волков (Колос), 2-му – Володимир Баєнко (Ворскла), Андрій Домбровський (Десна).

• У 4-му для себе клубі відкриває лік голів в УПЛ Володимир Польовий (Дніпро-1), 3-му – Орест Кузик (Десна), Станіслав Куліш (Дніпро-1).

• Динамо провело при Олексію Михайличенко 70-й матч в УПЛ: +51=11-8 м’ячі 151-47.

• 40-й раз в УПЛ арбітр Віталій Романов вилучає з поля гравця (Дмитра Гришка з Олімпіка).

• 15-й в УПЛ матч Віталія Косовського біля керма Ворскли: +5=5-5 м’ячі 20-21.

• 4-е в Чемпіонатах вилучення Папи Гуйє (Дніпро-1), 2-е – Дениса Мірошниченка (Олександрія), 1-е – Дмитра Гришка (Олімпік, у 200-й грі), Беньяміна Вербіча (Динамо, у 36-й).

• 70-й в УПЛ реалізований пенальті у ворота Маріуполя – після 99-го удару з «позначки».

• 1-й раз в Чемпіонатах пробивали пенальті Тайсон (Шахтар, у 203-й грі) та Шина (Львів, у 16-й).

• 1-й раз з початку Чемпіонату зафіксований рахунок 5:1.

• 1-й в Чемпіонатах реалізований гостьовий пенальті Львова – після 3-го удару.

• Найрезультативніший тур з початку Чемпіонату – 20 м’ячів.

2020-11-25 10:49 :23