Новини » Політика 27 серпня, 2019, 20:38
Підготовча депутатська група визначилась із керівниками парламентських комітетів. Список
Фото: Верховна Рада України. facebook
Фото: Верховна Рада України. facebook

Сьогодні, 27 серпня, на засіданні підготовчої депутатської групи визначилися з керівниками майбутніх комітетів Верховної Ради IX скликання.

Відповідний документ є у розпорядженні ZIK.

  • Комітет з питань аграрної та земельної політики – Микола Сольський («Слуга народу»)
  • Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська («Слуга народу»)
  • Комітет з питань бюджету – Юрій Аристов («Слуга народу»)
  • Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко («Слуга народу»)
  • Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондаренко («Слуга народу»)
  • Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха («Слуга народу»)
  • Комітет з питань енергетики та ЖКП – Андрій Герус («Слуга народу»)
  • Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування – Михайло Радуцький («Слуга народу»)
  • Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко («Слуга народу»)
  • Комітет з питань інтеграції України з ЄС – Іванна Климпуш-Цинцадзе («Європейська солідарність»)
  • Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін («Батьківщина»)
  • Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич («Слуга народу»)
  • Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко («Слуга народу»)
  • Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак («Слуга народу»)
  • Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин – Дмитро Лубинець (позафракційний)
  • Комітет з питань правової політики – Ірина Венедиктова («Слуга народу»)
  • Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський («Слуга народу»)
  • Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР – Сергій Кальченко («Слуга народу»)
  • Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (ОПЗЖ)
  • Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова («Слуга народу»)
  • Комітет з питань транспорту та інфраструктури – н / д (перший заступник голови Юлія Клименко, «Голос»)
  • Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев («Слуга народу»)
  • Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко («Слуга народу»)
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>
  • <nbsp;>

Нагадаємо, раніше стало відомо, скільки посад у керівництві парламентських комітетів отримали різні політичні сили та позафракційні обранці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:40 :20