Новини » Світ 27 серпня, 2019, 4:04
Чехія виділяє понад 47,5 млн доларів на боротьбу з нелегальною міграцією

Уряд Чеської Республіки в понеділок схвалив два пріоритети міністерства закордонних справ країни, які стосуються подолання причин нелегальної міграції.

Зазначається, що на один із пріоритетів Чехія виділить понад 1,1 мільярда крон (47,5 млн дол), з яких майже мільярд із бюджету МЗС, для боротьби з нелегальною міграцією та допомоги людям, постраждалим від стихійних лих, про це повідомляє Укрінформ.

Наголошується, що Чехія вже давно стоїть на позиції, що люди потребують допомоги, особливо в тих місцях, де проблеми не дають їм спокійно жити і звідки вони їдуть шукати кращого життя в Європу. На цю допомогу йде менше 700 млн крон.

Чехія також солідарна з людьми, які постраждали від стихійних лих та конфліктів. На гуманітарну допомогу в даному питанні в рамках бюджету МЗС буде виділено 220 млн крон.

Останнє, але не менш важливе значення має також підтримка розвитку прав людини та громадянина: на трансформаційну співпрацю буде витрачено 70 мільйонів крон.

Загальна сума також включає 115 млн крон з бюджетів міністерств освіти та охорони здоров’я, які встановлюють державні стипендії для студентів країн, що розвиваються.

Другим затвердженим сьогодні пріоритетом міністерства були фінанси, які підуть до Сирії. У 2020-2021 роках МЗС внесе 100 млн крон на допомогу цій країні. Зокрема, інвестиції в гуманітарні проекти, проекти стабілізації та реконструкції, допомога внутрішньо переміщеним людям.

Раніше повідомлялося, що чеський оператор з перевезень «RegioJet» планує запустити з червня наступного року залізничне сполучення між Україною та Чехією. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:11 :30