Новини » Політика 26 серпня, 2019, 16:34
Порядок денний потрібно узгоджувати з іншими фракціями, - Решмеділова
Політологиня Олександра Решмеділова. Фото: Aleksandra Reshmedilova/Facebook
Політологиня Олександра Решмеділова. Фото: Aleksandra Reshmedilova/Facebook

Хоча партія «Слуга народу» має більшість, але вона має дослухатися до позиції опонентів щодо порядку денного, щоб не була викривлена картина.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила кандидат філософських наук Олександра Решмеділова.

Ведучий програми поцікавився, які, на думку гості програми, найбільш актуальні і доленосні для України питання будуть вирішувати на першому засіданні Парламенту. Пані Решмеділова відповіла, що 29 серпня буде урочиста частина, послання Президента, яке буде поєднувати певний підсумок за 100 днів і вступне слово для нових парламентарів.

«Але щодо порядку денного, я думаю, що його потрібно узгоджувати з іншими фракціями. Зрозуміло, що «Слуга народу» має більшість, але вони мають дослухатися до позиції опонентів, щоб не була викривлена картина і щоб порядок денний не був такий, який влаштовує лише одну політичну силу», – зазначила експерт.

Також пані Решмеділова зауважила, що її турбують зміни, про які заявляла «Слуга народу», і про те, що їх мають бажання впровадити якомога швидше. Зокрема, це стосується парламентської реформи, тобто заяви про скорочення кількісного складу наступних скликань, і про двопалатний парламент. Окрім цього, на її думку, зараз є повне нерозуміння, як домінуюча політична сила буде вибудовувати взаємодію з опозицією.

«Як заявляє Стефанчук, що ми почуємо вже прізвища голів комітетів, то тут треба дивитися кому що вони віддають. Загалом, я вважаю, що більш збалансована картина була б, якби регламентний і бюджетний комітет так само очолили представники опозиційних сил. Хоча, думаю, що «Слуга народу» збереже свою домінанту у всіх комітетах», – прокоментувала Рашмеділова.

Нагадаємо, що наступне засідання підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів відбудеться 27 серпня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:14 :50