Новини » Економіка 25 серпня, 2019, 7:02
З 28 серпня у Запоріжжі почне працювати безкоштовний річковий транспорт

З 28 серпня у Запоріжжі почне працювати річковий транспорт. Це допоможе вирішити проблеми транспортних заторів на греблі «Дніпрогесу».

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

Зазначається, що з 28 серпня у Запоріжжі почнуть працювати річкові перевезення з правого берега до «Річкового порту» і у зворотному напрямку.  Річковий транспорт працюватиме у період виконання на греблі «Дніпрогесу» ремонту дороги.

Передбачається, що вранці буде здійснюватися рейс з правого берега до «Річкового порту». Наприкінці дня – у зворотному напрямку. 

На правому березі причальний понтон планується встановити з боку Правобережного пляжу. На протилежному березі катер причалюватиме в Річковому порту.

Вранці катер вирушатиме з правого берега до Річкового порту. Після цього відправиться розвозити дачників. Наприкінці дня – рейс у зворотному напрямку. Управління з питань транспортного забезпечення міської ради погодить графік перевезень з «Адміністрацією річкових портів» та проінформує запоріжців додатково.

Планується спочатку використовувати один катер, у разі необхідності залучати другий. Також ведуться переговори з приватними річковими перевізниками.

Нагадаємо, запоріжці зможуть користуватися катерами безкоштовно. Витрати бере на себе бюджет міста.

Нагадаємо, чеський оператор з перевезень «RegioJet» планує запустити з червня наступного року залізничне сполучення між Україною та Чехією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 08:27 :58