Новини » Економіка 25 серпня, 2019, 21:42
В Україні ліквідують підприємство з контролю за якістю обладнання АЕС

Державна інспекція ядерного регулювання України визнала неефективною роботу підприємства «Державний центр регулювання якості поставок та послуг» і ухвалила рішення про його ліквідацію.

Про це повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України.

«19 серпня 2019 року Державна інспекція ядерного регулювання України (далі – Держатомрегулювання) видала наказ №362 про «Про припинення діяльності державного підприємства «Державний центр регулювання якості поставок та послуг». Відповідний запис про перебування підприємства у стані припинення внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що за результатами аналізу фінансово-економічної діяльності підприємства та перспектив його розвитку, Колегією Держатомрегулювання та Галузевою радою з роботи із керівниками державних підприємств, визнано неефективність роботи ДП «Держцентрякості» та рекомендовано здійснити заходи щодо припинення діяльності шляхом ліквідації. Також прийнято рішення включити функції оцінки (підтвердження) відповідності у сфері використання ядерної енергії до Статуту Державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Довідка.

ДП «Держцентрякості» створено у 1992 році у структурі Держатомнагляду України, з метою забезпечення державного нагляду за якістю обладнання, що постачається на атомні електростанції, із 1996 року отримало статус державного підприємства та увійшло до сфери управління Держатомрегулювання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:48 :19