Новини » Суспільство 25 серпня, 2019, 20:13
У Польщі відтепер можна купити медичний канабіс за рецептом лікаря

Медичний канабіс у Польщі доступний вже деякий час. Фірма «Spectrum Cannabis» привозить його до Польщі. Для цього вона отримала відповідну згоду Управління з реєстрації лікарських засобів.

Про це повідомляє інформаційний портал Вроцлава In Poland.

«Медична марихуана доступна лише за пред’явленням рецепта. Однак це не означає, що він буде доступний в аптеках. Після подання рецепту фармацевту аптека замовить лише вказану кількість зі складу. Медичну марихуану слід використовувати лише для зняття болю, її також використовують ті, хто страждає від неврологічних захворювань, таких як стійкість до наркотиків, епілепсія, раковий біль та розсіяний склероз», – йдеться у повідомленні.

17 січня 2019 року – день, з якого можна викупити рецепти на медичну марихуану у Польщі. Це стало можливим завдяки статутним нормам 2017 року, які проклали шлях легальній торгівлі медичною коноплею у Польщі.

Медичний препарат, виготовлений з канабісу, з’явиться в Польщі завдяки компанії «Sectrum Cannabis», яка належить до канадської групи Canopy Growth Corp.

Ціна медичної марихуани, на яку лікар випише рецепт, становить близько 65 злотих за грам.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин 15 травня 2019 року ухвалив рішення зареєструвати запропонований, зокрема, неурядовими організаціями, законопроект про легалізацію медичного використання канабісу за підсумками відповідної електронної петиції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 20:18 :42