Новини » Світ 25 серпня, 2019, 4:15
У КНДР повідомили про випробування «надвеликого ракетного комплексу»

Лідер Північної Кореї Кім курирував випробування «надвеликого ракетного комплексу».

Про це повідомляє Reuters

Південна Корея заявила, що Північна Корея випустила дві балістичні ракети малої дальності в море біля свого східного узбережжя, – заявила військовослужбовець Південної Кореї.

На фотографіях, опублікованих державними засобами масової інформації Північної Кореї, показані ракети, що запускаються з великих труб, встановлених на задній частині восьмиколісного автомобіля.

Аналітики заявили, що це, щонайменше, четверта нова ракетна система, оприлюднена Північною Кореєю після переговорів про денуклеаризацію, що відбулася в лютому на саміті між Кімом та президентом США Дональдом Трампом.

Північна Корея повинна активізувати розробку нової стратегічної та тактичної зброї для протидії «постійно зростаючим військовим загрозам і наступу ворожих сил», – заявив Кім.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп розповів про нового листа, якого він отримав від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.  За словами Трампа, цей лист «дуже гарний» і «дуже позитивний», і він може знову зустрітися з Кімом – хоча він не дав знати, коли така зустріч могла б відбутися. 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 03:04 :32