Новини » Спорт 25 серпня, 2019, 11:10
Тренер «Олімпіка» Ігор Климовський: Не усе виходило, але ми витримали
В. о. головного тренера донецького «Олімпіка» Ігор Климовський / olimpik.com.ua

Виконуючий обов’язки головного тренера донецького «Олімпіка» Ігор Климовський підвів підсумки матчу своєї команди з київським «Динамо» (1:1).

«Що можна сказати про матч? Грали ми від оборони. Намагалися пресингувати, але в цьому плані у нас нічого не виходило – «Динамо» добре взяло під контроль м’яч. З іншого боку, ми перекривали зони, з цим у нас все складалося вдало, і в першому таймі біля наших воріт моментів практично не було у «Динамо». У перерві матчу попросили хлопців продовжувати в тому ж дусі і постаратися забити. Нам це вдалося, здорово провели гол, але перемогу не втримали.

Червона картка, яку дали Гришко, вважаю, що його порушення тягнуло максимум на жовту картку, але ніяк не на червону. Не знаю, чому арбітр прийняв таке рішення.

Ми витримали тиск «Динамо» і закінчили матч внічию – 1: 1. Думаю, ви самі прекрасно розумієте, з яким суперником ми сьогодні грали – з одним з двох кращих клубів України. Нам дуже приємно домогтися такого результату в матчі з «Динамо» – цитує Ігоря Климовського olimpik.com.ua.

2019-09-17 19:48 :03