Новини » Спорт 25 серпня, 2019, 13:28
Тренер «Колоса» Руслан Костишин: Один подарунок супернику – і змінюється все
Головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин / ua-football.com

Головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин поділився враженнями від розгромної поразки (0:3) в матчі п’ятого туру чемпіонату України з футболу проти полтавської «Ворскли».

«Враження від матчу негативні. Наша команда не має права робити такі подарунки на перших хвилинах супернику. Такий один подарунок супернику – і змінюється все. План на гру повинен змінюватися, у нас немає такого запасу міцності, щоб ми спокійно до цього поставилися. Нам не вистачає досвіду. Помилка, хлопці розгубилися, почали ховатися, грати в невластивій для себе манері. Гол дав відбиток всієї гри.

На другий тайм вийшли, на кшталт стрепенулися, знову гол. Якість гри не задовольняє. І з «Десною» зіграли погано, дуже багато моментів біля наших воріт. Ще й не грали у нас два основні центральні захисники, які отримали травми. Є проблеми, але це не виправдовує таку погану гру.

Чи в мене є зауваження з приводу суддівства? Коментарів не може бути, мені потрібно подивитися відео. Були емоції на бровці, така у мене поведінка. Можливо суддя приймав й правильні рішення, я подивлюся відео і погоджуся, що все правильно було, – цитує Руслана Костишина ua-football.com.

2019-09-21 00:15 :33