Прикордонники пояснили черги на «Чонгарі» поглибленим оглядом авто ФСБ

Кількість громадян на адмінкордоні між Херсонською областю та анексованим Росією Кримом у порівнянні з минулим роком не змінилася.

Про це повідомив помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії із засобами масової інформації Держприкордонслужби України Максим Сорока, інформує Крим.Реалії. 

«Станом на 16:00 (24 серпня) всі контрольні пункти в’їзду-виїзду працюють в штатному режимі. Кількість громадян перетинають адмінкордон в середньому за добу в серпні становить близько 12 тисяч осіб у обидва напрямки і є на рівні минулого року. Черг або накопичень транспортних засобів на КПВВ немає», – повідомив Сорока.

За його словами, за інформацією громадян, які перетинають адмінкордон через КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка», співробітники ФСБ Росії, як і 23 серпня, продовжують поглиблений огляд майже всіх транспортних засобів, через що відбувається скупчення автомобілів при в’їзді на півострів перед «КПП окупантів».

Як повідомлялося 21 серпня, на адміністративному кордоні Херсонської області з Кримом на пункті пропуску «Чонгар» удень утворилася черга з понад п’ятисот осіб.

 

 

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...