Новини » Спорт 25 серпня, 2019, 14:38
Львівська «Галичанка» учетверте поспіль здобула гандбольний Суперкубок України
Гандболістки львівської «Галичанки» учетверте поспіль здобули Суперкубок України / ldufk.edu.ua

На паркеті спорткомплексу БВУФК в Броварах учора, 24 серпня, традиційно, поєдинком за Суперкубок України-2019 стартував новий гандбольний сезон для вітчизняних жіночих команд.

За почесний трофей боролися дві найсильніші команди країни – віце-чемпіон національної Суперліги ужгородські «Карпати» та чемпіон і чинний володар Кубка України львівська «Галичанка», в складі якої грає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, повідомляє ldufk.edu.ua.

Матч за Суперкубок вперше було проведено у 2016 році, тож нинішній поєдинок був четвертим за ліком в історії українського гандболу. Нагадаємо, попередні три рази незмінно трофей завойовувала львівська «Галичанка». Сильнішими виявилися львів’янки й цього разу. Зазначимо, що звітний матч за розвитком подій на майданчику можна розділити на дві частини – перший і другий тайми. До свистка на перерву гра була майже рівною, про що свідчить і підсумковий рахунок перших тридцяти хвилин протистояння: на перепочинок суперниці пішли за переваги галичанок лише у два закинуті м’ячі – 15:13.

Для гандболу відставання у два голи – це мізер, який однозначно можна ліквідувати і в подальшому схилити шальки терезів на свою сторону. Звісно, саме з такими думками виходили на другий тайм гравчині із Закарпаття. Однак втілити свій план у життя їм не судилося. Більше того, другі півгодини матчу пройшли за повного домінування «Галичанки». Підопічні Тетяни Штефан і Анжели Савченко повністю перегравали ужгородок як в лінії атаки, так і в обороні. А найкращим свідченням цього є показники команд у другому таймі: на рахунку галичанок 17 результативних кидків по воротах суперниць, а в активі закарпаток – тільки сім закинутих м’ячів.

Тож у момент, коли пролунав фінальний свисток, на табло горіли цифри – 32:20 на користь львівської «Галичанки», яка у такий спосіб не лише учетверте здобула Суперкубок України, а й наочно дала зрозуміти конкурентам, що немає жодних намірів поступатися місцем флагмана вітчизняного жіночого гандболу.

Картинки по запросу картинки Гандбол Жіночий суперкубок України

Гандбол. Жінки. Суперкубок України-2019

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 32:20 (15:13)

24 серпня. Початок – 17:00. Бровари. Спорткомплекс БВУФК.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марина Валієва – Наталія Савчин 6 (голи), Діана Дмитришин 2, Дарина Ляховенко 1, Ірина Прокоп’як 1, Мар’яна Маркевич 8, Ілона Катусова-Гайкова 4, Юлія Головко 3, Ольга Василяка 1, Олександра Фурманець 2, Ангеліна Овчаренко, Христина Майкут 2, Катерина Козак 1, Анастасія Баранович, Тетяна Поляк 1.

Тренери – Тетяна Штефан, Анжела Савченко, Оксана Площинська.

«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько – Каріна Байрак 6, Мілана Шукаль 9, Христина Сендрей 1, Ольга Матьовка, Яна Готра 1, Вероніка Фучко, Юлія Сенинець, Надія Кучерява, Ольга Макаренко, Катерина Купчак 1, Марія Суха 1, Дарія Євницька, Тетяна Олійник, Анастасія Полєтаєва, Каріна Колодюк 1, Ніколь Чундак.