Новини » Спорт 25 серпня, 2019, 22:31
Дар’я Білодід удруге поспіль виграла «золото» чемпіонату світу з дзюдо
18-річна киянка Дар’я Білодід захистила титул чемпіонки світу з дзюдо / ukrinform.ua

Українка Дар’я Білодід захистила титул чемпіонки світу з дзюдо, вигравши «золото» у перший день XXXIII світової першості в Токіо (Японія).

Як повідомляє ukrinform.ua, у вирішальній сутичці вагової категорії до 48 кг 18-річна київська динамівка Білодід перемогла японку Фуну Тонакі.

На шляху до фіналу Білодід взяла гору над Катаріною Костою з Португалії, росіянкою Сабіною Гілязовою, іспанкою Абелендою Лаурою Мартінес та Урантсетсег Мунхбат з Монголії.

Українка Дар'я Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо

Нагадаємо, свій перший титул Білодід здобула торік в Баку (Азербайджан), ставши наймолодшою в історії чемпіонкою світу з дзюдо.

Додамо, що чемпіонат світу-2019 з дзюдо у столиці Японії завершиться у суботу, 31 серпня.

2019-09-17 19:33 :59