Новини » Світ 25 серпня, 2019, 5:24
Британія та Канада проти повернення Росії до G7

Росію не можна повертати до складу G7 до того часу, поки вона не припинить агресію проти України.

Як повідомили у офісі глави уряду Канади, про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністрів Канади Джастіна Трюдо та Великобританії Бориса Джонсона, інформує Укрінформ.

«Прем’єр-міністри обговорили відносини із Росією та погодилися, що РФ не варто повертати до G7, поки вона не припинить агресію проти України», – розповіли у Трюдо

Серед інших міжнародних тем, обговорених Трюдо та Джонсоном, була Венесуела, напруження у Перській затоці та ситуація в Кашмірі. «Щодо Гонконгу, то вони обидва наголосили на важливості свободи слова та зібрань», – зазначили у офісі глави уряду Канади.

Окрім цього, під час розмови йшлося також про відносини між Канадою й Об’єднаним королівством після виходу Великобританії зі складу ЄС. «Обговорюючи Брекзіт та майбутнє торгівлі між Канадою та Великобританією, прем’єр-міністри Трюдо та Джонсон підтвердили свій інтерес до забезпечення того, аби громадяни й підприємці Канади й Об’єднаного королівства й надалі отримували вигоду та процвітали від глибоких та продуктивних торговельних відносин. Вони домовилися про скору зустріч торговельних представників для роботи над досягненням цього результату», – запевнили у Трюдо.

Зазначимо, що зустріч Трюдо та Джонсона пройшла у рамках саміту лідерів країн Великої сімки, що триває цими днями у французькому Біаріцці.

Як повідомлялося, лідери G7 («Великої сімки») на саміті у французькій Біарріці обговорили питання повернення до формату G8 з участю Росії.  Зазначається, що представник японського уряду повідомив, що лідери G7 обговорили це питання, однак зміст цієї дискусії «ні за що не буде розголошений».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 20:20 :19