Бойовики знову не пропустили патрулі ОБСЄ на Донбасі

Бойовики чотири рази 4 рази відмовила у доступі на окуповану територію Донбасу тривало перешкоджання у доступі СММ ОБСЄ на окуповану території Донбасу.

зокрема, неподалік Верхньошироківського, у Соснівському та Набережному, а також у пункті пропуску на кордоні поблизу Ізвариного, повідомляється у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ . 

«На блокпості на захід від н. п. Верхньошироківське (кол. Октябр; непідконтрольний урядові, 29 км на північний схід від Маріуполя) у двох випадках члени збройних формувань знову відмовляли патрулям Місії у проїзді, в одному разі посилаючись на «проведення в цьому районі операції», а в іншому на те, що команда СММ відмовилася показати свій план патрулювання», –  йдеться у звіті.

Також, на східному в’їзді до н. п. Соснівське (непідконтрольний урядові, 78 км на південь від Донецька) бойовик відмовив патрулю Місії у в’їзді до населеного пункту, посилаючись на накази своїх командирів.

«Біля крамниці в н. п. Набережне (непідконтрольний урядові, 33 км на північний схід від Маріуполя) до співробітників Місії підійшов озброєний член збройних формувань і попросив показати йому їхній план патрулювання, а потім, посилаючись на накази від його командирів, сказав патрулю Місії залишити населений пункт», – повідомили також в Місії.

Крім того, у пункті пропуску на кордоні поблизу н. п. Ізварине (непідконтрольний урядові, 52 км на південний схід від Луганська) бойовик російських окупаційних військ наказали патрулю Місії залишити цей район.

Нагадаємо, учора бойовики на не підконтрольній території Донбасу тричі відмовили у проїзді патрулям ОБСЄ. 

 

Loading...