Зеленський порівняв анексію Криму та війну на Донбасі із викраденням дітей

Президент України Володимир Зеленський прирівняв біль українців від анексії Криму та війни на Донбасі з болем, який відчувають батьки, якщо би в них викрали дітей.

Про це він сказав під час виступу з нагоди Дня Незалежності України, який транслював ZIK.

«І для тих, хто не розуміє сьогоднішній біль українців, я поясню дуже доступною мовою. Уявіть, що, наприклад, сусід відібрав у вас двох дітей. Першу дитину – просто викрав. Їй видали нове свідоцтво про народження. А потім кажуть: та ми не забирали вашу дитину. Вона сама захотіла жити з нами. Ну і що, що під дулом автоматів? Це її бажання. І взагалі – хто вам сказав, що це – ваша дитина? Вона споконвіку була нашою. Ви не хвилюйтесь, їй тут буде краще, у нас прекрасний притулок біля моря, під сонечком.

І от пройшло 5 років. І ті, хто був так занепокоєний, кажуть: та, наче, все нормально. Дитина за вами вже не плаче. І взагалі – не сильно вона на вас і схожа. Чому вони так кажуть? Тому що це – не їхня дитина.

А другу вашу дитину закрили в дитячій кімнаті. І поставили озброєну охорону. Вам кажуть – яка охорона? Там нікого немає. І ви чуєте, як ось тут поруч, за стіною, ваша дитина плаче, але не можете туди зайти», – відзначив Зеленський.

Він також запевнив, що настане день, коли Україна об’єднається.

«Кожного дня у кожного з нас розривається серце. І будь-які перемоги чи здобутки неповноцінні, адже наша родина неповна. Та настане день, і ми обов’язково зберемося разом. Бо голос рідної крові переможе!», – наголосив глава держави.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський запевнив, що любить Україну, бо тут народився.

Loading...