Новини » Світ 24 серпня, 2019, 23:05
Велика Британія відправила есмінець HMS Defender до Перської затоки

Есмінець HMS Defender приєднається до зусиль ВМС Великої Британії для підтримки безпечного проходження судноплавства на Близький Схід.

Про це інформує пресслужба Військово-морських сил Великої Британії.

Зазначається, що Королівському флоту було доручено супроводжувати кораблі під британським прапором через Ормузьку протоку, як частину Міжнародного проекту морської безпеки (IMSC).

Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес заявив, що його країна виступає за захист свободи судноплавства кожного разу, коли йому загрожує небезпека.

HMS Defender забезпечить постійний супровід торгових суден.

Командир Річард Хьюїтт, командуючий HMS Defender, сказав: «Ми завжди готові в найкоротші терміни приймати нові місії, де б вони не були. Команда мого корабля працюватиме над цією новою місією з усім професіоналізмом та відданістю».

Велика Британя має давню морську присутність в затоці та Індійському океані. Майже 40 років підрозділи як Королівського флоту, так і допоміжного складу Королівського флоту підтримували постійну присутність у затоці.

Раніше повідомлялося, що Великобританія приєднається до військово-морської місії в Перській затоці під керівництвом Сполучених Штатів Америки, щоб забезпечити вільний прохід торгових суден в регіоні і зменшити вплив Ірану. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 03:16 :08