Новини » Спорт 24 серпня, 2019, 12:12
Валя Семеренко виграла «золото» ЧС-2019 з літнього біатлону у суперспринті
Українка Валентина Семеренко стала чемпіонкою світу-2019 з літнього біатлону у суперспринті / biathlon.com.ua

Українка Валентина Семеренко стала чемпіонкою світу-2019 з літнього біатлону, який стартував у Раубічах (Білорусь).

Як повідомляє biathlon.com.ua, Валя Семеренко здобула «золото» у суперспринті, подолавши дистанцію за 15 хвилин 58,8 секунди (0 промахів на вогневих рубежах).

Другою фінішувала чешка Люція Харватова (0,1 секунди відставання, 1 промах), а третьою – росіянка Катерина Глазиріна (0,4 с; 0 промахів).

Результати інших українок: Дар’я Блашко – 5-е місце (5,6; 2), Віта Семеренко – 8-е (13,1; 1), Ольга Абрамова – 18-е (55,1; 2), Юлія Журавок – 22-е (1.10,9; 2), Анастасія Меркушина – 26-е (1.35,0; 1).

У чоловічому суперспринті першим у фіналі став представник Республіки Корея Тимофій Лапшин, який пройшов дистанцію за 14 хвилин 07,6 секунди (0 промахів на вогневих рубежах).

«Срібло» здобув словенець Клемен Бауер (14,5 секунди відставання; 1 промах), а «бронзу» – Едуард Латипов з Росії (31,6; 2).

Українські біатлоністи Андрій Доценко та Сергій Семенов завершили гонку відповідно на 14-у (1.14,2; 3) і 16-у (1.18,6; 3) місцях.

Сьогодні, 24 серпня, на чемпіонаті світу відбудуться спринтерські гонки (на 7,5 км – у чоловіків та на 6 км – у жінок). Старт – о 16:00 та 18:00 відповідно.

2019-09-15 21:41 :14